PNWTŚRCZWPTSB
8:30 - 9:30
JOGA

8:30 - 9:30
JOGA

10:00-12:30
CERAMIKA i garncarstwo
dla dorosłych

Prowadząca
Aleksandra Bartkowiak-Mil
11:00 - 13:30
RANDKA ARTYSTYCZNA
(spotkania w pierwszy czwartek miesiąca)
twórczy relaks dla dorosłych

Prowadząca
Natalia Lament
Warsztaty okazjonalne/twórcze spotkania
14:00 - 15:30
MOJE ŚLADY
twórcze zajęcia plastyczne z elementami
arteterapii dla dzieci 8-10 lat
prowadząca Natalia Lament
15:00 - 16:30
CERAMIKA
Zajęcia dla młodzieży w wieku 12-15 lat
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak-Mil
15:30 - 16:30
Twórcza zabawa
zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 4-6 lat
Prowadząca: Alicja lament
16:00 - 17:30
RYSUNEK I MALARSTWO
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci 10-13 lat
Prowadząca: Aniela Kaleta
16:00 - 17:30
MOJE ŚLADY
twórcze zajęcia plastyczne z elementami
arteterapii dla dzieci 8-10 lat
prowadząca Natalia Lament
15:00 - 16:30
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
rysunek|malarstwo|rzeźba
dla młodzieży 11 - 13 lat
Prowadzący: Krzysztof Farsewicz
16:45 - 18:15
CERAMIKA
Zajęcia dla dzieci w wieku 6- 10 lat
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak-Mil
16:45 - 18:15
MALI ILUSTRATORZY
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 7-9 lat
Prowadząca: Alicja Lament
17:45 - 19:15
ŚLADAMI WIELKICH ARTYSTÓW
zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 10-12 lat
Prowadząca: Aniela Kaleta
17:40 - 19:10
MOJE ŚLADY
twórcze zajęcia plastyczne z elementami
arteterapii dla dzieci 6-8 lat

Prowadząca: Natalia Lament
16:45 - 18:15
KOMIKS I MANGA
dla młodzieży 11-13 lat
Prowadzący: Krzysztof Farsewicz
18:30 - 21:00
CERAMIKA i garncarstwo
dla dorosłych
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak-Mil
18:30 - 20:00
RYSUNEK I MALARSTWO
zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 11-13 lat
Prowadząca: Alicja Lament
19:15- 21:45
Twórczy relaks - rysunek i malarstwo dla dorosłych
Prowadząca: Natalia Lament
18:30- 20:30
KURS PRZYGOTOWAWCZY DO SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH
dla młodzieży 14 - 18 lat
Prowadzący: Krzysztof Farsewicz
PN
8:30 - 9:30
Joga
10:00 - 12:30
CERAMIKA i garncarstwo
dla dorosłych
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak-Mil
15:00 - 16:30
CERAMIKA
Zajęcia dla młodzieży w wieku 12 - 15 lat
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak- Mil
16:45 - 18:15
CERAMIKA
Zajęcia dla dzieci w wieku 6 - 10 lat
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak- Mil
18:30 - 21:00
CERAMIKA i garncarstwo
dla dorosłych
Prowadząca: Aleksandra Bartkowiak- Mil
WT
15:30 - 16:30
TWÓRCZA ZABAWA
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 4 - 6 lat
Prowadząca: Alicja Lament
16:45 - 18:15
MALI ILUSTRATORZY
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci 7 - 9 lat
Prowadząca: Alicja Lament
18:30 - 20:00
RYSUNEK I MALARSTWO
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 11 - 13 lat
Prowadząca: Alicja Lament
ŚR
8:30 - 9:30
Joga
16:00 - 17:30
RYSUNEK I MALARSTWO
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci 10-13 lat
Prowadząca: Aniela Kaleta
17:45 - 19:15
ŚLADAMI WIELKICH ARTYSTÓW
Zajęcia ogólnoplastyczne
dla dzieci w wieku 10-12 lat
Prowadząca: Aniela Kaleta
CZW
14:00 - 15:30
MOJE ŚLADY
Twórcze zajęcia plastyczne z elementami arteterapii dla dzieci 8-10 lat
Prowadząca: Natalia Lament
11:00 - 13:30
RANDKA ARTYSTYCZNA
(spotkania w pierwszy czwartek miesiąca)
twórczy relaks dla dorosłych
Prowadząca: Natalia Lament
16:00 - 17:30
MOJE ŚLADY
Twórcze zajęcia plastyczne z elementami arteterapii dla dzieci 8-10 lat
Prowadząca: Natalia Lament
17:40- 19:10
MOJE ŚLADY
Twórcze zajęcia plastyczne z elementami arteterapii dla dzieci 6-8 la
Prowadząca: Natalia Lament
19:15- 21:45
TWÓRCZY RELAKS
Rysunek i malarstwo dla dorosłych
Prowadząca: Natalia Lament
PT
15:00 - 16:30
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Rysunek | malarstwo | rzeźba
Dla młodzieży 11- 13 lat
Prowadzący: Krzysztof Farsewicz
16:45 - 18:15
KOMIKS | MANGA
Dla młodzieży 11- 13 lat
Prowadzący: krzysztof Farsewicz
18:30 - 20:30
KURS PRZYGOTOWAWCZY DO SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH
Dla młodzieży 14- 18 lat
Pprowadzący: Krzysztof Farsewicz
SB
Warsztaty okazjonalne/twórcze spotkania