Każdy wtorek w Naturze Sztuki to powrót do słowiańskich korzeni. Na ten szczególny dzień przygotowałyśmy dla Was różnorodne warsztaty, które skupiają się wokół odnawiania kontaktu z przyrodą, własną kreatywnością oraz mądrością naszej Ziemi i Przodków.

Dzień zaczynamy poranną Gimnastyką Słowiańską - są to ćwiczenia dedykowane kobietom. Podczas wspólnej praktyki zatroszczymy się o nasze ciała, układ hormonalny oraz rozwój osobisty i duchowy. Wiedza o nich to dziedzictwo naszych słowiańskich Przodkiń.

Twórcze Korzenie - to zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku 8-10 lat, na których podczas działań plastycznych podejmujemy tematy związane z kulturą i mitologią słowiańską, ekologią i edukacją przyrodniczą. Nie zabraknie rękodzieła, spacerów i swobodnej ekspresji :)

Warsztat Słowianki - to przestrzeń twórcza dla kobiet, którą raz w miesiącu otwieramy dla rodzin z dziećmi. Tematyka zajęć związana jest z naturalnym cyklem pór roku, rodzimą przyrodą i korzeniami kulturowymi. Na warsztatach malujemy oraz tworzymy ceramikę i rękodzieło w otoczeniu zapachów, dźwięków i opowieści.

Twórcze Korzenie oraz Warsztat Słowianki prowadzi Patrycja

Powyższy słowiański zestaw zajęć pięknie uzupełnia ceramika prowadzona przez Aleksandrę zaraz po porannej gimnastyce :)

Zapraszamy do wspólnej, twórczej podróży!

Sława!